Głogów

parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

Modlitwa psalmami

Przechodząc bez pośpiechu treść psalmów, odkrywamy, że są one czymś więcej niż twórczością poetycką, co też nie jest bez znaczenia. Stwierdzamy, że są one nie tylko sukcesywnym przedstawianiem obrazów, niektórych bardzo pięknych, ale przede wszystkim stanowią ogromne wyczucie Boga, doświadczenie Boga nabyte przez lud, który uczył się przeżywać z Bogiem najdrobniejsze wydarzenia każdego dnia.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - Głogów

ks. Witold Pietsch (2006-08-01)

Rezydenci

Ulice: Andromedy, Galileusza, Gwiaździsta, Herkulesa (6-18, 32-46), Keplera, Kosmonautów Polskich, Merkurego, Neptuna (1-31), Orbitalna (1-27), Oriona, Plutona, Samotna, Saturna, pl. Kard. Wyszyńskiego.

Głogów (NMP Królowej Polski) – 7:00, 8:45, 10:00, 11:15, 12:30, 16:00 (od IX do V), 18:30; 21:00 (od VI do IX).