Jaczów

Droga doskonałości [OPRAWA MIĘKKA] [FORMAT KIESZONKOWY]
św. Teresa od Jezusa
Droga doskonałości [OPRAWA MIĘKKA] [FORMAT KIESZONKOWY]
Teresa pisze – a właściwie mówi, gdyż ona, pisząc, zawsze prowadzi dialog, zwraca się do czytelnika-słuchacza lub do Boga – dlatego, że inni tego chcą. Pisząc pragnie pozostawać cały czas w przestrzeni posłuszeństwa (spowiednik, siostry), gdyż ma świadomość, że tylko wówczas będzie w stanie napisać coś, co nie zaszkodzi innym na ich drodze życia. „Primum non nocere”. Ta podstawowa zasada będzie jej towarzyszyć na wszystkich stronach tego dzieła.

Parafia pw. świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza - Jaczów

ks. Piotr Matus (2007-08-01)

Jaczów - 701, Bądzów - 116 (5km), Gaiki -136 (5km), Golszewice - (6km), Jerzmanowa - (3km), Nowe Osiedle - (4km), Paulinów - (2km), Potoczek - (4km), Ruszowice - (2km), Smardzów - (2km)

• ul. Główna 38